BİZ KİMİZ?

Met Matbaacılık Ambalaj A.Ş. olarak 1993 yılından bugüne baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası işlerin tek çatı altında yapıldığı 4000 m² entegre tesisimizle faaliyet göstermekteyiz.

Tabaka ofset, etiket, ambalaj, baskı ve baskı sonrası işlerin tasarımı, üretimi ve satışı alanlarında faaliyet gösterdiğimiz Met Matbaacılık Ambalaj Etiket Tekstil Gıda Sanayi ve Ticaret A.Ş. olarak kaliteden ödün vermeden, müşteri beklentilerini eksiksiz karşılayarak, güvenilir matbaa ürünlerinin imalatı gerçekleştirmekteyiz. Ürün kalitesi sürekliliğini sağlamak amacı ile değişen ve gelişen müşteri beklentilerini tam ve doğru olarak tespit ederek yolumuza devam etmekteyiz.

Firmamız, imal ettiği ürünlerle Kozmetik, Gıda, Ayakkabı, Tekstil, Yedek parça, Mermer, Elektronik eşya vb sektörlere hizmet vermektedir. Dünya ambalajındaki gelişmeleri yakından takip ederek, müşteri istek ve önerilerini göz önünde bulundurmaktadır. Met Matbaacılık Ambalaj A.Ş. kurulduğu tarihten bu yana her yılı kendine bir tecrübe yılı olarak kabul eden ve her yeni yılda yaptığı makine yatırımları ile kendini yenilemeyi hedefleyen, çalışanlarına, müşterilerine ve tedarikçilerine karşı güvenilir bir kuruluş olmayı her zaman temel ilke olarak benimsemiştir.

 

Misyonumuz


Ödün vermediğimiz kalite ve çevre anlayışımızla sürekli iyileştirmeye odaklanarak, uzun dönemli ilişkilere dayanan iş ortaklarımızın bize olan güvenine sadık kalmak. Tüm çalışanlarımızla birlikte; müşterilerimizin en kaliteli, en güvenilir şekilde ve kesintisiz olarak ambalaj taleplerini karşılamak, tüm bunları yaparken de her kesimin yüzünde memnuniyet dolu gülümseme yaratabilmek ve yaşadığımız dünya ya saygılı olmaktır.

 

VİZYONUMUZ


Sürdürülebilir büyüme ve rekabet avantajı sağlamak için, stratejik prensiplerde farklılıklar yaratmak, değerlerimizi koruyarak devam ettirmektir. Ambalaj sektöründe bölgemizde en iyi marka haline gelmek, ürün, servis kalitesi ve etik değerlerimizle ilk tercih edilecek tedarikçilerden olmak, bu duruma ulaşmak ve korumak için kar ederek büyümektir.

graifk

GRAFİK TASARIM

Bünyemizde bulunan tasarım ekibi ile
Grafik tasarım ve fotoğraf çekimleri
konusunda yanınızdayız.

baski

BASKI

Gelişmiş teknoloji makine parkurumuz ile
tabaka ve bobin baskı alanlarında
hizmet vermekteyiz.

baski-sonrasi

BASKI SONRASI

Güçlü makine parkurumuz ile
selefon, sıvama, kesim ve
yapıştırma alanlarında iddialıyız.

sevkiyat

SEVKİYAT

Müşterilerimizin tercihinize göre kendi
sevkiyat araçlarımız, kargo, ambar 
ve lojistik
firmalarından aldığımız 
destek ile
ürünlerinizi sizlere ulaştırıyoruz.